Czekoladki reklamowe do recepcji

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Zdarzają się momenty, kiedy klient musi czekać na swoją kolei. Nieprzyjemne przyzwyczajenia z polskiej służby zdrowotnej sprawiają, iż kolejki bardzo źle się kojarzą. Jeśli więc taka sytuacja może zdarzyć się w Twojej firmie, powinieneś pomyśleć nad rozwiązaniem tego problemu. Pamiętaj, że każdy klient musi być zadowolony – wtedy jest w stanie zakupić więcej artykułów, polecić Twoje usługi czy też przyjść ponownie w razie powstałej potrzeby. O czym więc powinieneś pamiętać? Jest kilka ciekawych pomysłów na uprzyjemnienie czekania dla przybyłych gości.

Trzeba oczywiście odpowiednio przyrządzić recepcję. Miła sekretarka, która z uśmiechem odpowie na każde pytanie, będzie słuchała i reagowała na potrzeby, a nie tylko przyglądała się temu, co dzieje się na monitorze albo ekranie jej smartfona to podstawa. Ponadto można zadbać o kilka innych szczegółów. Na przykład na ladzie przy recepcji można wystawić wazon, w którym będą znajdowały się czekoladki reklamowe. Nie ma nic lepszego niż osłodzenie klienta. Wtedy czas oczekiwania może przemieć się w krótką chwilę!

Kolejnym ważnym elementem są oczywiście wygodne siedzenia. Możemy zastosować skórzaną sporą kanapę, fotele, a także kilka krzeseł. Nie pozwól, aby kilku klientów musiało się gnieździć na jednym meblu. To samo tyczy się, gdy chodzi o czekoladki reklamowe – musi być ich pełen wazon, a nie pojedyncze egzemplarze. Ponadto przydałby się stos gazet. Wszystko jest zależne od tego, jakie przedsiębiorstwo prowadzimy. Mogą to być czasopisma tematyczne albo ogólne – tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. Na ścianie może za to wisieć plazma, w której będzie leciał jakiś neutralny kanał – informacyjny, muzyczny albo sportowy.

Luksusem byłby na przykład ekspres do kawy i zestaw kubeczków, dzięki którym klient mógłby sam i za darmo przyrządzić sobie gorący napój. Wtedy wręcz czekoladki reklamowe będą niezastąpionym elementem. Nie ma bowiem nic przyjemniejszego od gorącego espresso wraz z rozpływającą się w ustach słodkością. Zadbaj o swoich klientów, dbając o swoją recepcję!

Tagi: , ,

© 2016 - 2023 Phpnuke.pl